מצאי אותנו
  • Facebook Social Icon

© 2023 by PILATES STUDIO. Proudly created with Wix.com

כתובת
עיקבי אחרינו בפייסבוק

ת.ד. 182, המישר 7

כוכב יאיר

 

ronit@xochipilli.co.il

סלולרי: 0584979099

הירשמי לעדכונים

הירשמי ותהני מטיפים, עדכונים על שיעורים וסדנאות וחדשות על אושר, בריאות ותנועה.

מה זה קסוצ'יפילי

הקסוצ'יפילי של כל אחת מאיתנו בנוי מחמישת יסודות מפתח של האל קסוצ'יפילי: יופי, מוסיקה, טבע, ריקוד ומשחק. חיבור לכל האלמנטים האלו הוא מתכון בטוח לאושר והריקוד מצליח בקלות לאגד בתוכו את כולם.

כשאנו רוקדות, אנו נעות לקצב מוסיקה, תנועות הריקוד שפותחו עם השנים מושפעות מהטבע הסובב אותנו ומהטבע האנושי, ריקוד הוא סוג של משחק (שחרור, שעשוע ולפעמים אף השתטות) וכל זה יוצר יופי נדיר ומיוחד.

כמו שאת רואה, כל אחת יכולה, וגם מי שחושבת שלא, כדאי לנסות וללמוד להתחבר לזה...זה פשוט, זה מרפא, זה מהנה וזה ללא ספק מפתח!

 

מי אני

קוראים לי רונית באשר לזר, אני מטפלת בתנועה, אמא, אישה, חברה, רוקדת, לומדת חוקרת ומטפלת.  מזה 5 שנים מחוברת לקסוצ'יפילי שלי.

ג'ון דיויס אמר פעם ש"הריקוד הוא בנם של המוסיקה והאהבה"

וזה המוטו שמלווה אותי כל חיי.

יש לי תואר ראשון בהנדסת ביוטכנולוגיה, תואר שני במנהל עסקים ותואר שני בטיפול בתנועה. הספקתי להיות חוקרת במעבדה, אשת מכירות, מנהלת שיווק, רקדנית, מדריכת LifeDance מוסמכת ומטפלת רגשית. כל אלו יחד מאפשרים לי להבין את הביולוגיה והפזיולוגיה של הריקוד ואת חשיבותו לגוף בריא ונפש מאושרת. 

אני כבר מספר שנים חוקרת ועוסקת בנשיות, גבולות, מיניות והמפגש עם שלושתם דרך טיפול בתנועה. הניסיון שלי, האישי והמקצועי, העשירו ולימדו אותי המון על אנשים, על החיים ועל המקום שאני רוצה להיות בו, המקום שאני מציעה לך להגיע אליו!

דרך טיפול פרטני בתנועה ועבודה במודל MindfulDANCE שפיתחתי, במרחב מעברים - מרחב תנועתי נשי, HighEve - מרחב לתנועת האושר ומרחבים נוספים, מזמינה אותך להתחבר מחדש לגופך, לעצמך ולאושר שלך. מבטיחה ללוות אותך בעיניים מטיבות, בחמלה ובאהבה רבה.

שלך,

רונית